Zdrowe odżywianie – sklepy Eco

Na tym blogu wszystkie dotychczas opublikowane teksty były mojego autorstwa, no bo w końcu to mój męski świat , mój blog i moje zadanie tutaj pisać ale dzisiaj zrobię mały wyjątek i zamieszczę mały tekścik niezależnej dziennikarki Grażyny Bednarek będący opisem nowo otwartego sklepu Ekologicznego dla którego miałem przyjemność robić zdjęcia.  Tak Więc tekst Grażynki a zdjęcia moje, by nikt nie powiedział że poszedłem na łatwiznę 

EkoFit24 zaprasza!

_W7A7503

_W7A7499

„Urzeka bogactwem smaków i zapachów. Inspiruje do kulinarnych podróży po najdalszych zakątkach świata. Odkrywa nieznane dotąd produkty lub pokazuje inne formy ich zastosowania. Wręcz kusi, by tworzyć nowe przepisy. I co ważne, zachęca atrakcyjnymi cenami.
Taki właśnie jest gliwicki sklep ze zdrową żywnością i kosmetykami naturalnymi EkoFit24.Wczoraj odbyło się jego otwarcie, któremu towarzyszyło zdumienie, zachwyt i radość, szczególnie wśród najmłodszych klientów.
Na sklepowych ladach znalazły się ekologiczne produkty z całego świata- od włoskiej czy brazylijskiej kawy, herbaty, po belgijskie batoniki ze stewią zamiast cukru, jagody goi czy banany w surowej czekoladzie,krem czekoladowy z orzechów makadamia, pasztet z kasztanów jadalnych, po popularny o tej porze roku naturalny sok z jabłek. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również regały z makaronami, w tym z orkiszu. Podobnie jak żywność bezglutenowa i bezlaktozowa. Szeroki wybór ziół i przypraw – od tych znanych po bardziej wyszukane – nie tylko ubogacają asortyment sklepu, ale z pewnością staną się hitem w przygotowywaniu naszych domowych dań. A skoro już o tym mowa – to właściciele sklepu EkoFit24 nie zapomnieli i o miłośnikach domowych wypieków: ciast i chlebów. Można tu kupić najlepsze gatunki mąk, jaj, płatków, otrębów czy dżemów. A co na deser? Lody i to najlepsze, z naturalnych składników – „ Lody z Rolniczej Zagrody”. A dla tych, co akurat w tym czasie są na diecie, EkoFit24 proponuje np. sałatkę owocową. Oczywiście z owoców z ekologicznego gospodarstwa.
Na tym jednak nie koniec. W ofercie znajdują się także ekologiczne proszki do prania, środki czystości, pasty do zębów czy mydła. A także, kremy, balsamy, olejki i jedyne w swoim rodzaju naturalne świece zapachowe, których roztopiony wosk sojowy można używać np. do masażu. 

_W7A7575

Z okazji otwarcia sklepu dla wszystkich osób, które tego dnia przybyły na ul. Dworcową 40, przygotowano słodki poczęstunek,kawę według pięciu przemian oraz 10% rabatu do każdego zakupionego produktu.”

Autorka powyższego tekstu jest Grażyna Bednarek – niezależna dziennikarka

_W7A7550
Pysze konfitury

_W7A7548
świeży chleb na zakwasie

_W7A7544
Poczęstunek dla klientów

_W7A7496
Zdrowe herbatki

_W7A7471
jeszcze raz chlebek 😉

_W7A7468
różności zdrowe i smaczne

_W7A7488
Eko – Lody bez cukru

_W7A7502
Zielnik

_W7A7585
Chlebek bezglutenowy

_W7A7476
Ekologiczne soki

_W7A7559
Maki , kasze wszystko z upraw ekologicznych

_W7A7519
Przyprawy

_W7A7515
Makarony

_W7A7467
Jeszcze raz więcej przypraw

_W7A7512
Soki

_W7A7511
Soki

_W7A7510
Soki …..

Dodam że osobiście byłem w sklepie, kupiłem parę produktów oraz jadłem chleb na zakwasie z nutellą bez cukru słodzona stevią naprawdę dobre .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *