SPOSTRZEŻENIA „PANA HENIA” 23-30

23. Zawsze jesteśmy po środku, bo zawsze można coś jeszcze bardziej spieprzyć lub zrobić lepiej

24. Często gonimy i uciekamy przed czymś czego nie ma, przed czymś co tylko zrodziło się i żyje w naszej wyobraźni , warto to czasem w sobie zabić tak po prostu . 

25. Życie zaczyna się w bólu i często w bólu kończy, na to nie mamy wpływu mamy za to wpływ na to co jest pomiędzy tymi dwoma momentami nie spieprzmy tego.

26. Nie krzycz na ludzi , mów po prostu co myślisz ale tak by osoba która Cie słucha mogła to przyjąć jak radę a nie jak obelgę.

27. Nie musisz kochać wszystkich  dokoła ale też nie musisz nienawidzić całego świata. po prostu akceptuj czasem innych takimi jakimi są, wtedy życie twoje i innych będzie łatwiejsze.

28. Pozwól sobie czasem na odrobinę szaleństwa powiedz coś bez sensu zrób coś głupiego , bądź czasem naiwny, śmiej się czasem z niczego , uśmiechaj do wszystkich bez powodu. Pomaż o niebieskich i zielonych migdałach. Zjedz cytrynę z uśmiechem na twarzy. Pośmiej się z samego siebie. Bądź czasem niepoważny i nieodpowiedzialny. Bądź czasem sobą.

29. Zrób czasem spontanicznie dobry uczynek, kup głodnemu coś do jedzenia, zadbaj o jakiegoś zwierzaka, wesprzyj kogoś rób dobre rzeczy tylko proszę nie rób tego oczekując cokolwiek w zamian.

30. „Pan Henio” też czasem gada od rzeczy wiem, ale lubimy „Pana Henia” prawda 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *