Gdzie drukować nasze zdjęcia – recenzja książki foto firmy Saal-Digital

Dzisiaj krótka recenzja foto książki od firmy Saal Digital. Firma robi szereg promocji i daje klientowi możliwość przetestowania swoich produktów w bardzo przystępnych cenach, dla porównania powiem że moja książka o wartości 250 zł ( wraz  z przesyłka ) wyniosła mnie 50 zł ;-). Książkę ja i inne produkty możemy zaprojektować poprzez autorską aplikacje formy Saal dostępna zarówno na Windowsy jak i OS.

widok strony www.saal-digital.pl skąd ściągamy aplikacje

 

sama aplikacja jest bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze na początek wybieramy interesujący nas produkt

potem z grupy wybieramy juz bardziej konkretnie wybór jest spory i każdy znajdzie coś dla siebie

ja akurat wybrałem foto-książkę XG ( extra grubą) naświetlana na prawdziwym papierze fotograficznym i kaszerowana na papierze o gramaturze 600g/m2 przy każdej pozycji są podane ceny co znacznie ułatwia wybór.

program moznz wczesnej skonfigurować dla łatwiejszej obsługi i funkcjonalności.

Samo projektowanie książki odbywa się podobnie jak w aplikacjach konkurencji możemy albo skorzystać z szablonów albo samemu dostosować rozmiar i ułożenie zdjeć. gdy wybieramy dodatkowe opcje automatycznie zmienia nam się cena książki wiec nie będziemy na koniec niemile zaskoczeni – wszystko jest jasne. Po zaprojektowaniu wysyłamy całość z aplikacji do producenta opłacamy fakturę i czekamy na książkę jest to okres około 4-5 dni cały czas możemy oczywiście przesyłkę monitorować. Książka przyszła zapakowana w grubą tekturowa kopertę dodatkowo chroniona w środku pianka pełna profeska.

a sama książka wyglada juz tak :

 

Bardzo dobrze jest zorganizowane zszywanie umożliwiające wstawianie zdjęcia na całej rozkładówce bez przycięć

grube kartki 600 g/m2

Nikdzie nie ma zadnych psujących widok nadruków kodów itd

Sama jakość książki jest na wysokim poziomie tak samo jak wykonanie i dostawa ja ze swojego wyboru jestem zadowolony pamiętajcie że zdjęcia oglądane na komputerze nie maja tego efektu co na dobrej jakości wydruku. Ze swojej strony mogę śmiało polecić na pewno jeszcze nie raz uwiecznię swoje prace na produktach firmy saal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *