SPOSTRZEŻENIA „PANA HENIA” 16-22

16. Rzadko ten kto szuka miłości ja znajduje, to tak jak z szukaniem czegoś zagubionego, szukając go najczęściej znajdujemy inne zguby lecz nie ta której szukamy. Cóż więc zapomnijcie wtedy o miłości, może sama się odnajdzie.

17. Nie znajdzie ten kto szuka lecz ten komu jest pisane znaleźć.

18. Najtrudniej znaleźć coś co nigdy nie istniało.

19. Każda droga prowadzi w to samo miejsce- do Celu. tylko cele się czasem różnią ale zawsze to Cel.

20. Niektórzy maja zakręcone cele i całe życie zapierdalają w kółko.

21. Żyjemy w teraźniejszości, a przyszłość nie jest zapisana na stałe. Kreując teraźniejszość stwarzamy nasza przyszłość. Przeszłość nie jest naszym domem, może być tylko nauką. Pozostając myślami w smutnej przeszłości wypływamy na nasza teraźniejszość rownież napełniając ja smutkiem. Gdy zaś przebywamy w radosnej przeszłości nie rozwijany się i nasza teraźniejszość też, wiec i przyszłość nie przyniesie nam nic nowego.

22. Wyznajemy tego samego Boga, mówimy tym samym językiem, oddychamy tym samym powietrzem stąpamy po tej samej ziemi i pijemy ta sama wodę. I ten sam Diabel wmawia nam od wieków ze sie różnimy…………… I my mu wierzymy stad całe zło

2 komentarze do “SPOSTRZEŻENIA „PANA HENIA” 16-22”

  1. Wow! Panie „Heniu”, przeczytałam spostrzeżenia 16-22 i po pierwsze – uśmiałam się szczerze czytając, że „Niektórzy maja zakręcone cele i całe życie zapierdalają w kółko”, po drugie – zachwyciłam trafnością spostrzeżenia, że „Wyznajemy tego samego Boga, mówimy tym samym językiem, oddychamy tym samym powietrzem stąpamy po tej samej ziemi i pijemy ta sama wodę. I ten sam Diabel wmawia nam od wieków ze sie różnimy…………… I my mu wierzymy stad całe zło.” Wszystkie spostrzeżenia są świetne, ale te wyjątkowo mi pasują do mojego widzenia świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *