Mikołajowy koncert Jelonka w CK Wiatrak

Jak co roku w Mikołajki w CK Wiatrak gra Jelonek. Pojawia się tam dwa razy w roku raz w lecie a raz w zimie,  ku uciesze widowni. Jeśli ktoś nie kojarzy Jelonka to powinien szybko nadrobić zaległości, naprawdę warto.  Jelonek to w 100% Polski Rock ze skrzypcami w roli głównej. Gra ostro i zadziornie na pograniczu heavy metalu. Jak dla mnie świetne połączenie klasyki i ostrego brzmienia. IMG_1953

Zdjęcia niestety robiłem komórką wiec jakościowo pozostawiają wiele do życzenia. Mogę tylko powiedzieć ze zabawa była świetna jak co roku zresztą. Jelonek jak i cały zespół maja świetny kontakt z publicznością i potrafią zagrać tak że widownia szaleje.

IMG_1995

Niewątpliwą Jelonka jest jego ogromny dystans do tego co robi i poczucie humoru, potrafi bawić się tym co robi wciągając w to innych efekt naprawdę super. Jeśli w przyszłym roku nie będziecie wiedzieli co zrobić na Mikołajki to wybór jest prosty ;-). Jelonek na pewno poprawi Wam humor a przy okazji posłuchacie naprawdę czadowej muzy.

Jak zawsze jest dobra muzyka , pogo , ścianka Zabrzanka, wąż i inne atrakcje do tego sporo humoru. Jelonek i ekipa starają się jak mogą, nie można się nudzić 😉

IMG_2017

Było ostro i zabawnie

IMG_2012

IMG_2004

Było też mroczno 😉

IMG_1997

Czasem też pojawiało się jasne światło

IMG_1979 IMG_1977

Był i pokaz muskulatury gitarzysty ;-))

IMG_1975

IMG_1962

IMG_1959 IMG_1957

IMG_1950
Nie tylko Jelonek potrafi wyluzować cała kapela jest zakręcona
IMG_1949

Balet w rytmie heavy metal

IMG_1943

Wybrana najbardziej niegrzeczna dziewczynka z sali 😉


 IMG_1895

I Jelonek w całej okazałości

Polecam fanom skrzypiec i mocnego brzmienia jeśli lubisz te klimaty nie może Cie zabraknąć następnym razem 😉 a ja postaram się zabrać aparat i zrobić porządne zdjęcia 😉 więc do zobaczenia na  Jelonku najbliższy chyba w Lecie.

Jedna myśl w temacie “Mikołajowy koncert Jelonka w CK Wiatrak”

  1. Tak, było mocno, mrocznie ale i wesoło:) publika szalała ja też. Pogo do dzisiaj czuję w kościach (zwłaszcza ogonowej;). Jelonek jest super, polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *