SPOSTRZEŻENIA „PANA HENIA” 16-22

16. Rzadko ten kto szuka miłości ja znajduje, to tak jak z szukaniem czegoś zagubionego, szukając go najczęściej znajdujemy inne zguby lecz nie ta której szukamy. Cóż więc zapomnijcie wtedy o miłości, może sama się odnajdzie.

17. Nie znajdzie ten kto szuka lecz ten komu jest pisane znaleźć.

18. Najtrudniej znaleźć coś co nigdy nie istniało.

19. Każda droga prowadzi w to samo miejsce- do Celu. tylko cele się czasem różnią ale zawsze to Cel.

20. Niektórzy maja zakręcone cele i całe życie zapierdalają w kółko.

21. Żyjemy w teraźniejszości, a przyszłość nie jest zapisana na stałe. Kreując teraźniejszość stwarzamy nasza przyszłość. Przeszłość nie jest naszym domem, może być tylko nauką. Pozostając myślami w smutnej przeszłości wypływamy na nasza teraźniejszość rownież napełniając ja smutkiem. Gdy zaś przebywamy w radosnej przeszłości nie rozwijany się i nasza teraźniejszość też, wiec i przyszłość nie przyniesie nam nic nowego.

22. Wyznajemy tego samego Boga, mówimy tym samym językiem, oddychamy tym samym powietrzem stąpamy po tej samej ziemi i pijemy ta sama wodę. I ten sam Diabel wmawia nam od wieków ze sie różnimy…………… I my mu wierzymy stad całe zło

2 myśli w temacie “SPOSTRZEŻENIA „PANA HENIA” 16-22”

  1. Wow! Panie „Heniu”, przeczytałam spostrzeżenia 16-22 i po pierwsze – uśmiałam się szczerze czytając, że „Niektórzy maja zakręcone cele i całe życie zapierdalają w kółko”, po drugie – zachwyciłam trafnością spostrzeżenia, że „Wyznajemy tego samego Boga, mówimy tym samym językiem, oddychamy tym samym powietrzem stąpamy po tej samej ziemi i pijemy ta sama wodę. I ten sam Diabel wmawia nam od wieków ze sie różnimy…………… I my mu wierzymy stad całe zło.” Wszystkie spostrzeżenia są świetne, ale te wyjątkowo mi pasują do mojego widzenia świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *